Prekių grąžinimas

Jeigu Jums netiko įsigytų prekių modelis, spalva, dydis ar kita, Jūs galite jas grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pristatymo dienos. Netikusias prekes nemokamai pakeisime į kitas tokios pačios vertės prekes arba analogišką prekę, arba grąžinsime už prekes sumokėtus pinigus. Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė.

Norėdami grąžinti prekes : 

1) Prisijunkite prie savo paskyros mūsų svetainėje. Nuėję į "Užsakymų istorija" inicijuokite grąžinimą paspaudę "Grąžinti". Pažymėkite norimas grąžinti prekes. Įveskite banko sąskaitos nr. į kurią pervesime grąžinamus pinigus.
2) Norimas grąžinti prekes siųskite adresu: UAB MODI 2, Verkių g. 31D, Vilnius LT09108.
3) Grąžinant prekes parduotuvėje būtina pateikti prekių įsigijimo dokumentus, t.y. prekės užsakymo numerį. Jei prekė pirkta pardavimo vietoje, būtina pateikti pirkimo čekį.
4) Jei prekes pirkote internetu neprisiregistravę į siuntinį su preke būtina įdėti prekių grąžinimo aktą su asmeniniais rekvizitais, sąskaitos numeriu ir užsakymo numeriu. Taip pat informuokite mus kaunas@dianavapsve.lt
5) Prekes galima grąžinti ir mūsų parduotuvėse. Pinigai grąžinami bankiniu pavedimu per 10 d.d.


Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:


- Prekės nebuvo naudojamos (dėvimos, avimos ir pan.).
- Prekės nebuvo sugadintos.
- Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
- Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.).
- Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą.

Pinigų grąžinimo ir prekių keitimo procedūra

Jūsų gražinamos prekės yra pristatomos į pardavimo vietą, kur įvertinama, ar prekės buvo grąžintos laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Keitimo atveju dėl pakartotino prekių pristatymo arba atsiėmimo yra tariamasi individualiai el. paštu arba telefonu.

Prekių keitimo
į kitą dydį, spalvą arba modelį atveju pakartotinas pristatymas yra nemokamas.
Jeigu keičiamų prekių kainos skiriasi, susidaręs skirtumas yra grąžinamas klientui arba turi būti primokėtas.

Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis telefonu: +37067700749